facebook_pixel

"Odkryj Jak Zacząć, Zbudować oraz Prowadzić Swój Cyfrowy Biznes, a Przy Tym Nie Stracić Fortuny..."

Naucz Się Jak Stworzyć Pierwszy Własny Produkt Cyfrowy w 7 Dni i Sprzedawać Go Na Autopilocie!

Kupujesz produkt za produktem, biznes za biznesem, ale nie odnosisz sukcesu?

Czujesz się jak w pułapce i nie możesz znaleść odpowiedzi?

Istnieje (zawsze istniał) dość prosty sposób, aby Twoje problemy się zakończyły a Ty, żebyś miał stabilne źródło dochodów, prestiż oraz możliwość zwiększania swojego majątku zgodnie ze swoją decyzją.

Ze sposobu tego korzysta KAŻDY odnoszący sukcesy marketer internetowy. Czas, abyś Ty też miał do tego dostęp!

Dlaczego Produkty Cyfrowe?

Niezależnie od tego czy szukasz pracy z domu aby zyskać czas dla siebie lub rodziny czy chcesz cieszyć się wolnością czasu i finansów, aby podróżować i robić to co kochasz. Cyfrowy biznes jest tym co potrzebujesz!

Zastanów się. Jaki inny biznes pozwoli Ci pracować gdziekolwiek jesteś?

Oczywiście jeżeli zainwestowałbyś duże pieniądze w jakiś biznes i żył z dywidend Twoje życie byłoby równie piękne. Tylko czy masz setki tysięcy aby zaryzykować i zainwestować?

Mówiąc o ryzyku. Cyfrowy biznes, oparty o własne produkty cyfrowe niesie ze sobą bardzo małe ryzyko.

Potrzebujesz domenę, hosting oraz kilka innych powszechnie stosowanych usług aby wszystko uruchomić. Nie wydasz więcej niż 400 złotych.

To bardzo mała inwestycja we własny interes - zgodzisz się z tym, prawda?

Kolejnym powodem do rozpoczęcia własnego cyfrowego biznesu jest to, że możesz go całkowicie zautomatyzować. Ustawić wszystko raz i tylko nadzorować!

Ciekawe?

Jestem pewien, że tak! Czytaj dalej...

Zdajesz sobie oczywiście sprawę, co będzie się dziać, jeśli nie podejmiesz właściwego działania.

Oczywiście – jest możliwe, że Twoje problemy same się rozwiążą.

Oczywiście, jest możliwe, że wygrasz na loterii…

Możesz bezskutecznie próbować zarabiać pieniądze w cudzej firmie,

Możesz klikać w reklamy i zbiarać cent do centa śniąc o #laptoplifestyle

Możesz kupić kolejne szkolenie motywacyjne, które znowu nie nauczy Cię praktycznych umiejętności

Brzmi znajomo? Próbowałeś już wszystkiego z powyższej listy? Dopiero masz zamiar?

A co się stanie, kiedy zupełnie zignorujesz problem?

No cóż – nie chcę rysować przed Tobą czarnych scenariuszy, ale pewnie nie raz sam widziałeś, jak ludzie mówią o wysokich zarobkach, wyjazdach zagranicznych czy luksusowych samochodach, a tym czasem nie stać ich aby z rodziną wyjechać na weekend lub wyjść do dobrej restauracji

Byłem tam, gdzie Ty jesteś!
Walczyłem z tym samym wrogiem


Dzisiaj jestem… Marketerem, Producentem, Przedsiębiorcą - posiadam własny cyfrowy biznes ale nie zawsze tak było.

Tak, ja również przeszedłem przez piekło.

Zafascynowany możliwościami internetu kupowałem jedno szkolenie za drugim – wideo, ebooki, webinary. Bezskutecznie próbowałem zarobić chociaż 5 złotych przez internet.

Doszedłem do wniosku, że skoro metody z tanich szkoleń nie działają, to muszę zainwestować w te droższe.

Wykorzystałem cały limit na swojej karcie kredytowej, aby zainwestować w biznes, który miał dla mnie zarabiać pieniądze bez wysiłku i z dnia na dzień.

Tam szkolenia były jeszcze droższe. Puste konto zatrzymalo moją manię zakupów i zmusiło do myślenia.

Zadałem sobie pytanie: Chcesz być klientem czy producentem.
Różnica?

Klient wydaje, a Producent zarabia!
To było to!

To Rozwiązanie Zadziałało w Moim Przypadku,
Zadziała i w Twoim.


Efekt, który uzyskałem, to zbudowanie w przeciągu ostatnich 6 lat siedmiu stabilnych źródeł dochodu, które zarabiają dla mnie od 400 do 20.000 złotych miesięcznie.

Bardzo dobre szkolenie, które zaskakuje ilością wiedzy dt. sprzedaży. Myślę że jest ono nie tylko dla tych co nie mają własnego produktu cyfrowego, ale też dal tych co już go mają. Bo Bartek ma przede wszystkim efekty i dlatego warto się zajrzeć na to szkolenie i ściągnąć od niego mnóstwo pomysłów.

Tak czy inaczej, nie ma takiego szkolenia które krok po kroku przedstawi Ci jak zrobić swój własny produkt, zapakować go i sprzedać. Jeśli poważnie myślisz o biznesie online to to szkolenie musisz przestudiować!

Przemek Szczęch
Marketier

Teraz Pora Na Twój Ruch:

Kiedy staniesz się producentem i zaczniesz stosować zaproponowane przeze mnie rozwiązanie, już w pierwszym miesiącu zaczniesz zauważać następujące zmiany:

  • Stworzenie Produktu Cyfrowego zajmie Ci 7 dni

  • Wyjątkowa i autorska metoda promocji pozwoli zarabiać Ci pieniądze już w dniu startu

  • Po miesiącu będziesz mógł zdecydować jaki będzie następny Twój produkt i dzięki temu będziesz budował swój osobisty system tworzenia majątku

A to wszystko za sprawą zakupu Systemu Doskonałej Sprzedaży. Kompletnego cyklu instrukcji i nagrań wideo, które są wszystkim co potrzebujesz, aby stworzyć i sprzedawać swoje produkty cyfrowe.

Podczas tego kursu, przeprowadzę Cię poprzez wszystkie elementy jakie są niezbędne do stworzenia oraz sprzedaży Twojego produktu cyfrowego.

Szczególnie skupimy się na stworzeniu właściwego systemu automatycznej sprzedaż, który będzie dla Ciebie działał 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Jak zobaczysz stworzenie poszukiwanego produktu cyfrowego jest bardzo proste - sprzedawanie go jest odrobinę większym wyzwaniem dlatego położymy wiekszy nacisk na stworzenie lejka sprzedażowego oraz oferty nie do odrzucenia.

Oto co dostaniesz, gdy już za chwilę kupisz dostęp do całej potrzebnej wiedzy:

Jak Możesz Skorzystać z Tej Wiedzy Teraz?

Wartość wszystkich materiałów i bonusów to 472 złote

Jednak...

Specjalnie dla Ciebie, mój kurs będzie dostępny
za 197 złotych

Dlaczegóż miałbym obciąć cenę tak mocno, skoro znasz mnie i wiesz, że nie wierzę, że promocje, wyprzedaże i temu podobne zagrania służą biznesowi?

  • dlatego, że zrozumiałem, że muszę Cię przekonać, że to co mówię, to prawda.
  • dlatego, że wierzę, że kiedy przekonam Cię o słuszności i skuteczności tej metody, będziesz gotowy, a nawet chętny do zakupu moich droższych produktów w przyszłości.

Cena kursu

197 złotych

100% GWARANCJI SATYSFAKCJI


Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz w pełni zadowolony z nowych możliwości Doskonałego Systemu Sprzedaży, który można nazwać prywatną maszynką do drukowania pieniędzy, możesz do mnie napisać w ciągu 30 dni, a ja zwrócę Ci zainwestowane w mój produkt pieniądze.

Musisz podjąć decyzję:

Robisz dalej to, co robiłeś dotychczas wiedząc, gdzie Cię to zaprowadzi (czy to naprawdę kierunek, w którym chcesz podążać?)

Lub…

Podejmij nowe - właściwe działanie i uzyskaj nowe – właściwe rezultaty.
Aż w końcu – całkiem niedługo – praca z dowolnego miejsca na świecie, decydowanie o wysokości dochodów i czasie pracy staną się faktem

Co przemawia do Ciebie bardziej?

Oto, co powinieneś teraz zrobić:
Kliknij w przycisk KUP TERAZ i
zacznij zmieniać swoje życie już dzisiaj

Bartku to szkolenie to kompletna PETARDA na paliwie KOSMICZNYM. Dla osób, które w końcu chcą od początku do końca stworzyć swój produkt. Pisząc "do końca" mam na myśli, że do momentu SPRZEDANIA GO ! Świetny każdy moduł. A w szczególności Moduł, w którym Leszek Buczek opowiada o tworzeniu oferty. Bartku całe Twoje szklenie posiada ogromną wartość. Jesteś świetnym nauczycielem, który tłumaczy w sposób zrozumiały całe te marketingowe zawiłości. W dodatku Twoje prezentacje są ciekawe i bardzo pomysłowe a jednocześnie niebanalne i zmuszają do przemyśleń. A to wszystko zmierza do jednego, do tego, że osoba która obejrzy to szkolenie, będzie dokładnie wiedziała co po kolei ma robić, aby zacząć zarabiać na własnym produkcie wirtualnym. Jak go stworzyć, skąd wiedzieć co tworzyć, jak go wypromować, jak sprzedać. Gratuluje wykonania kursu i już gratuluję wszystkim uczestnikom za to, że nabędą ten kapitalny materiał.

Joanna Sitarz
Marketerka
zBLOGowani.pl