System Jednego Artykułu
Jak wykorzystać Facebook do szybkiego i taniego zbudowania ruchu

System krok po kroku jak zamienić zimny kontakt w gorącego klienta

Poznaj udowodniony sposób na szybkie tworzenie kampanii reklamowych. 

"Już za 10 złotych dziennie możesz sprawdzić skuteczność swojej oferty, zbudować widownię oraz zdobyć klientów!"

To plan dla Ciebie...

Jeżeli chcesz sprzedawać swoje produkty, pozyskiwać partnerów i budować biznes nawet, gdy masz  ograniczony budżet reklamowy

  • Trzystopniowy system zapewniający ciągły dopływ świeżej krwi do Twojego biznesu
  • Trzy kampanie, które MUSISZ mieć stale aktywne - pokażę Ci jak je przygotować, ustawić oraz ile na nie wydawać.
  • Co DOKŁADNIE powinieneś mówić w swoich reklamach
  • Ten sam system, który dzisiaj stosują najwięksi marketerzy, światowe marki i startupy, a który pasuje do każdej działalności.
  • Na żywo pokażę Ci jak znaleźć Twoich potencjalnych klientów (a są ich setki tysięcy) i zmienić ich  w wiernych ambasadorów
  • Wykorzystaj największą na świecie bazę o zachowaniach ludzi do wyboru tych, którzy gotowi są zapłacić za Twój produkt już dzisiaj. 
  • To prosty i skuteczny plan, który możesz wprowadzić w życie nawet jeżeli jeszcze nigdy nie reklamowałeś nic na Facebooku, Google czy innej platformie.
  • Przestań tracić pieniądze - dowiedz się jak szybko i tanio sprzedawać swoje produkty lub pozyskać partnerów.

Co się zmieni w Twoim biznesie, jeżeli za cenę dobrej kawy znajdziesz kampanię, która zarabia 20-30 złotych, za każde 10 złotych wydane na reklamę?

profile-pic

Bartku, dziękuję za Twoją pracę. Właśnie takiego podania wiedzy potrzebuję :)

Małgorzata Naskręt
profile-pic

Liczę, że w końcu nauczę się jak zastosować piksel Facebooka. O ile rozumiałem jak on działa to technicznie nie umiem tego wszystkiego zastosować. Dlatego ucieszylem się, że za symboliczne pieniądze nauczę się "spiąć" to wszystko w Twoim kursie.

Andrzej
profile-pic

Kurs fantastyczny i godny polecenia. Niewątpliwie za cenę 17zł nie dostaniemy nigdzie takiej wiedzy jaka jest zawarta w tym kursie. Dla wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z marketingiem uważam że w obecnych czasach jest to materiał obowiązkowy. Wszystko pokazane w jasny i klarowny sposób jak przejść wszystkie etapy by zwiększyć efektywność i nie wydawać bez sensu dużych kwot na reklamę FB.

Marcin Biegański
profile-pic

Kurs "System Jednego Artykułu" jaki przygotował Bartosz jest bez wątpienia wart kilkanaście razy więcej niż przyszło mi za niego zapłacić! Wiedza jaka jest tam zawarta od razu zmieniła moje działania reklamowe na Facebooku.

Dzięki tym poradom wiem teraz dlaczego przepalałem swoje budżety reklamowe i jak temu zapobiec w przyszłości. Jeżeli szkoda Ci wydać tych kilkunastu złotych to na pewno stracisz na reklamie kilkaset razy więcej w przeciągu kilku miesięcy. Kurs ten powinien być fundamentem każdego reklamodawcy korzystającego z narzędzi reklamowych Facebooka. Bez wątpienia polecisz go każdemu kto tego potrzebuje z czystym sumieniem.

Jakub J Zając
profile-pic

Mówi się, że ludzie nie kupują produktu tylko rezultaty. Dlatego z całego serca polecam szkolenie Bartosza. Konkretnie, wszystko wyjaśnione. Podzielone na etapy, można wszystko łatwo znaleźć. A rezultaty faktycznie są i to od pierwszego zastosowania. Kup jeśli chcesz otworzyć sezam swojego bloga/strony i przygotować na zarabianie.

Marcin Okuniewicz
profile-pic

Kurs jest świetny. Bardzo przydatny czy to na początku kariery marketingowej czy też aby poukładać sobie zdobyte już informacje i wiedzieć co robić krok po kroku aby mieć efekty.

A w dodatku przedstawiony w prosty, konkretny sposób tak, że od razu można tą wiedze wdrażać w praktyce.

Marcin Marlęga

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do KURSU
SYSTEM JEDNEGO ARTYKUŁU za jedyne 17 złotych!

Produkt ma 30 DNI gwarancji!

Produkt ma 30 dni bezwarunkowej gwarancji satysfakcji. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony, napisz do mnie. Oczywiście nie myślę, żeby do tego doszło, ale na wszelki wypadek przejmę na siebie Twoje ryzyko.

FAQ

Kilka odpowiedzi na pojawiające się pytania

Co dostanę za 17 złotych?

Czy dajesz gwarancję?

Dlaczego 17 złotych?

Kiedy dostanę dostęp?

Natychmiastowy dostęp do KURSU
SYSTEM JEDNEGO ARTYKUŁU za jedyne 17 złotych!

zBLOGowani.pl